Hallgatóknak

Fogadó órák
Oktató:Email:Nap:Időpont:
Dr. Mezősi Gábor This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. előzetes bejelentkezés alapján
Dr. Rakonczai János j.rakonczai@geo.u-szeged.hu hétfő 13.00-14.00
Dr. M. Tóthné Dr. Farsang Andrea farsang@geo.u-szeged.hu kedd 08.00-10.00
Dr. Kiss Tímea kisstimi@geo.u-szeged.hu kedd 10.00-11.30
Dr. Kovács Ferenc kovacsf@geo.u-szeged.hu hétfő 12.30-14.30
Dr. Szatmári József szatmari@geo.u-szeged.hu szerda 09.00-10.00
Dr. Sipos György gysipos@geo.u-szeged.hu szerda 10.00-12.00
Dr. Barta Károly barta@geo.u-szeged.hu kedd 12.00-13.00
Dr. Tobak Zalán tobak@geo.u-szeged.hu csütörtök 11.00-12.00
Dr. Van Leeuwen Boudewijn leeuwen@geo.u-szeged.hu szerda 13.00-15.00
Dr. Szilassi Péter toto@geo.u-szeged.hu kedd 10.00-12.00
Dr. Mucsi László mucsi@geo.u-szeged.hu előzetes bejelentkezés alapján
Dr. Ladányi Zsuzsanna ladanyi@geo.u-szeged.hu kedd 11.00-12.00
Dr. Blanka-Végi Viktória blankav@geo.u-szeged.hu kedd 10.00-11.30
Dr. Henits László This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. kedd 09.00-11.00

 

Hasznos Linkek:

 

Intézeti ETR referens:

Kiss Attila

ügyvivő szakértő

Telefonszám: +36 62 343 339  

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

 

 

Bejelentkezés

Go to top